(0216) 669 09 70-71 | info@bskhavalandirma.com.tr

Ürünler > Sıcak Hava Apareyleri > Sıcak Hava Apareyi (LODOS-16)


- Ürün PDF Dosyaları

Model

LODOS-16 Sıcak Hava Apareyi

 

Kullanım

BSK havalandirma LODOS serisi aksiyel fanlı duvar tipi sıcak hava apareyleri , depolar , fabrikalar , atölyeler, spor salonları , market vb. alanlarda ısıtma ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. Maliyetleri nedeniylede diğer ısıtma sistemlerine göre daha avantajlıdır.

LODOS-16 Özellikleri

LODOS-16 kodlu sıcak hava apareyi 90/70°C su rejiminde 16590 kcal/h kapasitede,45 °C hava çıkış sıcaklığı sağlamaktadır. 8,3 kPa basınç kaybı bulunmaktadır. 1,4 litre batarya hacmine ve 2100 m³/h hava debisinde üflemeye sahiptir.

 

Teknik Özellikler

LODOS serisi hava apareyleri 2600 Kcal/h-30000Kcal/h kapasite aralığında üretilmektedir. Özel tasarımı sayesinde bağlantı ve montajında yön sıkıntısı olmadan kolaylıkla monte edilebilir. Ön panjuru özel olarak aerodinamik koşullar ve şık bir görünüm için tasarlanmış alüminyum kanatlardan yapılmıştır. Kanatlar maksimum hava yön kontrolü , üst seviye üfleme mesafesi sağlamasının yanında ürüne şık bir görünümde sağlamaktadır. Kabin gövdesi olarak galvanizli saç kullanılmaktadır ve korezyona karşı korumak için elektrostatik fırın boyalı olarak imal edilmeltedir. LODOS serisi apareylerimizde balansı alınmış , kendinden koruma kafesli , 230V / 50 HZ asgari ses seviyesinde aksiyel fanlarla hava akışı sağlanmaktadır. Cihazlarımızda bakır borulu alüminyum kanatlı , yüksek verimli , 28 bar da test edilmiş birinci sınıf bataryalar kullanılmaktadir. Bataryalar maksimum seviyede ısı geçişi sağlamaktadir.